Zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe do współpracy. Pracuję jako logopeda online!

Polska to piękny, zróżnicowany pod względem geograficznym kraj. Posiada morze, piaszczyste plaże, góry, doliny, jeziora. Posiada także wiele urokliwych miast, bogatych zarówno historycznie jak i architektonicznie. Do najpiękniejszych i zarazem najchętniej odwiedzanych miast w Polsce należy głównie Warszawa, Kraków, Gdańsk oraz Wrocław. Ale… ranking rankingiem. Dlaczego by nie wybrać się do Łodzi? Łódź to miasto z bogatą historią, określaną przez wielu stolicą polskiego filmu i aktorstwa. Przez ostatnie lata Łódź stała się jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Dlaczego więc nie wybrać się całą rodziną do Łodzi podczas ferii zimowych? A może Łodzianie nie mają pomysłu na to jak zagospodarować wolny czas swojemu dziecku? Bez obaw, w Łodzi zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Poniżej podam Wam kilka propozycji jak rodzinnie, atrakcyjnie i aktywnie spędzić czas z dzieckiem w centrum Polski.

Muzeum i Warsztaty Animacji Se-ma-for Łódź

To właśnie w tym miejscu powstawały najpopularniejsze produkcje polskiego kina dla dzieci. Kto pamięta kultowego misia z oklapniętym uszkiem? A Przygody Misia Colargola, Przygody kota Filemona? Współczesne dzieci prawdopodobnie nie znają wymienionych powyżej tytułów. Ale czemu by nie zapoznać ich ze światem bajek z dzieciństwa ich własnych rodziców?

Manufaktura Czekolady

Mielibyście ochotę skosztować tabliczki czekolady własnoręcznie wyprodukowanej pod okiem „mistrza”? Kiedyś mogliście tego dokonać jedynie w stolicy. Teraz, możecie również w Łodzi. Dla każdego coś dobrego, ponieważ do wyboru macie różne rodzaje czekolady: gorzką, mleczną oraz deserową. Dodatkową udogodnieniem jest wybór ulubionych składników: kokosa, żurawiny, suszonych owoców czy pikantnej papryczki.

Pasaż Róży

Podwórko mieszczące się przy głównej ulicy w Łodzi – Piotrkowskiej to nie lada atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wchodząc na podwórko czujemy swego rodzaju magię. Kamienice wyłożone są szklaną, różaną mozaiką. Oficyny kamienic mienią się w blasku słońca, co daje niesamowity efekt. Jest to doskonałe miejsce do stworzenia rodzinnego selfie z wycieczki do Łodzi.

Park trampolin

Twoje dziecko ma nieskończone pokłady energii? Biega, skacze, szaleje i wciąż ma ochotę na więcej? Park trampolin to doskonałe miejsce dla dzieci aktywnych fizycznie. Hala o powierzchni ponad tysiąc metrów kwadratowych, basen wypełniony gąbkami, ścieżki akrobatyczne, miejsce do gry w koszykówkę na trampolinach (…). Czy nie brzmi zachęcająco?

Aquapark Fala

Park wodny mieści się w dzielnicy Łodzi zwanej Zdrowiem, słynącej z ogromnych terenów zielonych. Aquapark Fala to strefa basenowa i strefa saun. W tej pierwszej znajdziecie zarówno baseny odkryte jak i zamknięte oraz liczne atrakcje dla dzieci w postaci zjeżdżalni.

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi

Nieopodal parku wodnego znajduje się kultowe Łódzkie ZOO. Znajdziecie tutaj wiele gatunków zwierząt. Niebawem ZOO powiększane będzie o strefę Oceanarium.

Łódzka Manufaktura

Jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc zarówno przez samych mieszkańców Łodzi jak i przez turystów. Obecnie miejsce handlowo – usługowo – rozrywkowe. Kiedyś własność Izraela Poznańskiego, jednego z najprężniej działających fabrykantów Łódzkich. Manufaktura jest przyjazna dzieciom. Oferuje między innymi takie atrakcje jak: kręgielnia, ściana wspinaczkowa, eksperymentarium, czy kino 3D.

Mam nadzieję, że zachęciłam Was to spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie właśnie w Łodzi. Znajdziecie tu nie tylko wymienione powyżej atrakcje.

4.6/5 - (20 votes)

Zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe do współpracy.

Pracuję jako logopeda online!

🌐 naukawymowy.pl/logopeda-online/

☎️ 797-565-086

📧 justyna@naukawymowy.pl