Zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe do współpracy. Pracuję jako logopeda online!

Pomyślałam, że dzisiaj podpowiem Wam jakie ciekawe książki możecie spakować do swoich walizek. Urlop to doskonały czas na to, aby poczytać maluchowi ciekawe książki (chyba, że potrafi już czytać sam 🙂 ). Książeczkę można „przemycić” podczas podróży samochodem, a nawet w trakcie leniwego spędzania czasu na plaży.

Z muchą na luzie ćwiczymy buzię

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci

Muszka Fefa to dobra koleżanka niejednego przedszkolaka. Autorka książki w ciekawy sposób opowiedziała historię muchy przeplatając ją zabawami logopedycznymi. Znajdziecie tu liczne propozycje ćwiczeń buzi i języka.

Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy

To kolejna odsłona przygód rezolutnej Fefy, która tym razem znalazła się na nieplanowanych wakacjach. Książka rozwija umiejętność tworzenia wypowiedzi, umiejętności opowiadania, a przy tym rozwija wyobraźnię.

Treningowy zeszyt mowy

Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

Treningowy zeszyt mowy to zbiór zabawnych ćwiczeń logopedycznych z podziałem na poszczególne głoski. Książeczkę nazwałabym ćwiczeniówką, ponieważ do rozwiązania zadań potrzebować będziecie nożyczek, kleju, mazaków/ kredek.

Wierszyki ćwiczące języki

… czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci. Książka jest zbiorem zabawnych wierszyków i kolorowych ilustracji. Nie jest to pozycja, w której znajdziecie ciężkie do wymówienia (nawet dla dorosłych) łamańców językowych, lecz rymowanki dostosowane do możliwości dzieci.

Zobacz film: Wakacje od logopedii – czy to ma sens?

4.7/5 - (21 votes)

Zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe do współpracy.

Pracuję jako logopeda online!

🌐 naukawymowy.pl/logopeda-online/

☎️ 797-565-086

📧 justyna@naukawymowy.pl